Moravská univerzita

Вацлав Якубал

69002, м.Запоріжжя

(Класичний Приватний

Університет, головний

корпус, ауд. 606, 6 этаж)

вул.Жуковського, 70б

(063) 022-79-60

(066) 969-60-29

(viber, WhatsApp,

telegram, signal)

(098) 250-52-04

(jakubalv)@atlas.cz

(jakubalv)@ukr.net

Навчання в Чехії

Повна візова і консультаційна підтримка!

Досвід роботи 11 років!

Спільно з освітнім чеським центром Association і фірмою Euro Start (Дніпро) пропонуємо Вам кілька програм мовної підготовки, як в Чехії, так і в Україні, з метою пройти вступні кампанії в приватні і державні ВНЗ Чехії.

Після закінчення навчальних курсів, Ви маєте чудову можливість продовжити своє навчання на курсах підготовки до вступу до ВНЗ Чеської Республіки у наших постійних партнерів в Чеській Республіці, з подальшим навчанням в обраних Вами ВНЗ Чеської Республіки.

На підготовчих курсах студенти складатимуть іспит з чеської мови і готуватися до вступних іспитів на обрані спеціальності в обрані ВНЗ Чеської Республіки.

Можливо вступ як до державних, так і приватних ВНЗ Чеської Республіки.

Початок курсуНазва курсуКількість годин на тижденьКількість тижнівВсього годин чеської мовиВартість в євро
12 вересняУніверсальний річний30341000 годин чеської мови€, 4499
12 вересняЕкономічний річний3034600 годин чеської мови +300 годин профільних предметів +100 годин термінології€, 4499
12 вересняТехнічний річний3034600 годин чеської мови +300 годин профільних предметів +100 годин термінології€, 4499
12 вересняГуманітарний річний3034700 годин чеської мови +200 годин профільних предметів +100 годин термінології€, 4499
12 вересняТворчий річний3034600 годин чеської мови +500 годин спеціальної підготовки з носієм мови€, 4799
12 вересняЧеська і англійська мова в Празі3034600 годин чеської мови +400 годин англійської€, 4799
12 вересняМедичний річний3034600 годин чеської мови +200 годин терм нологии +300 годин підготовки до іспитів€, 4999

Більш детальну інформацію а також літні курси можете знайти на сайті наших партнерів oca-praha.cz

Навчання в Чехії

У чеські початкові, середні та вищі школи можуть бути прийняті студенти і учні з іноземним підданствоv при виконанні деяких основних умов. Однj. з головних вимог в більшості навчальних закладів є добре знання чеської мови.

Навчання в загальноосвітній школі. Іноземці, які регулярно відвідують загальноосвітню або спеціальну загальноосвітню школу, отримують навчання безкоштовно, на тих же підставах, що і громадяни Чеської Республіки. Дитину шкільного віку повинні прийняти в загальноосвітню школу після предъявлення документа, що дозволяє його перебування на території Чеської Республіки.

Навчання в середній школі. Якщо учень на вступних іспитах покаже, що він здатний навчатися чеською мовою, на загальних підставах, для нього освіта буде безкоштовною. Для прийому іноземця на навчання в середній школі також необхідно предъявити відповідний документ, що дозволяє перебування студента на території Чеської Республіки. Абітурієнт, який отримав початкову освіту в школі поза Чеської Республіки, надає свідоцтво про визнання рівноцінності документа, виданого закордонним навчальним закладом, або рішення про визнання дійсності іноземного свідоцтва.

Наступною ламкою середньої освіти є гімназії та середні професійні школи. У гімназії діти вступають після 9-го, 5-го і 7-го класів, успішно склавши вступні іспити. У гімназію, як правило, надходять ті, хто має намір продовжувати навчання у вищих навчальних закладах. Навчання в гімназії триває 4, 6 або 8 років, в залежності від того, з якого класу поступила дитина. Гімназії можуть бути державні і приватні, а також підрозділятися за спеціалізацією на: гуманітарні, природничі та математичні. Конкурси на вступ до таких гімназії досить високі і проходять їх найбільш сильні і здібні учні. Завершується навчання в гімназії випускними іспитами на атестат зрілості, по-чеськи «матуріта» - це повна загальна середня освіта.

Навчання у вищих навчальних закладах. Іноземці навчаються у вищому навчальному закладі на таких же умовах, як і громадяни Чеської Республіки в тому випадку, якщо вони здатні вчитися чеською мовою. При дотриманні цієї умови вони не зобовъязані - так само як і чеські студенти - платити за навчання. Іноземці, які хочуть навчатися в державному вузі в Чеській Республіці на іншій мові, повинні оплачувати своє навчання з власних коштів. У приватному вищому навчальному закладі всі студенти платять за навчання згідно з установленими тарифами - аналогічні умови поширюються як на громадян Чеської Республіки, так і на іноземців. Однак варто зауважити, що вартість навчання в приватних вузах Чеської Республіки не висока.

Студенти, нездатні фінансувати своє навчання і свої життєві потреби з власних ресурсів, можуть скористатися доступною стипендіальної програми. Умовою для прийняття на навчання до вищого навчального закладу є наявність повної середньої або повної середньої спеціальної освіти. Для навчання у ВНЗ художнього профілю можуть бути прийняті також абітурієнти зі спеціальною освітою, яка надається в консерваторіях (в Чехії консерваторія - середній спеціальний навчальний заклад), у виняткових випадках можуть бути прийняті також абітурієнти без повної середньої освіти. Приймальні іспити проводяться в терміни, встановлені навчальним закладом, і з предметів, специфічним для обраної спеціальності. Після отримання повідомлення про прийом до ВНЗ абітурієнт отримує право на реєстрацію (запис) і отримання відповідних документів, необхідних для навчання. Після реєстрації абітурієнт стає студентом, т. Е. Він, крім права здобувати освіту, набуває право, наприклад, на отримання міжнародної студентської карти ISIC і інші вигоди.

Píle růže přináší.