Moravská univerzita

Вацлав Якубал

69002, м.Запоріжжя

(Класичний Приватний

Університет, головний

корпус, ауд. 606, 6 этаж)

вул.Жуковського, 70б

(063) 022-79-60

(066) 969-60-29

(viber, WhatsApp,

telegram, signal)

(098) 250-52-04

(jakubalv)@atlas.cz

(jakubalv)@ukr.net

Наш міжнародний освітній центр "Moravská univerzita" працює в Україні в сфері навчання чеської мови та перекладів і офіційних перекладів з 01.08.2011.

- з 2014 року співпрацюємо з чеським освітнім центром Association (директор Радім Кноблох) http://oca-praga.cz - продовження навчання в Чехії, ознайомчі поїздки, літні табори в Чехії ...

- з 2017 року з Дніпропетровським міжнародним освітнім центром Eurostart (директор Марина Станкевич) http : //eurostart-center.com - в області навчання в Чехії і поїздок до Чехії.

- з 2015 з Чеським клубом "Vltava", м.Харків http://vltava.club, директор Володимир Гібнер

Також ми брали участь в бізнес-місіях під патронажем Донецького консульства, при вирішенні консульських питань і судових суперечок в м. Запоріжжя.

Навчання та переклади виконує носій чеської мови Вацлав Якубал, який тривалий час проживає в Україні.

Бажаючим продовжити навчання в Чехії надаємо спільно з нашими партнерами БЕЗКОШТОВНІ консультації, супровід і послуги з оформлення документів для подання на візу !!!

За час нашої роботи були навчені десятки студентів, які продовжили навчання в престижних ВУЗах Чеської Республіки, або виїхали легально працювати.

Письмові переклади з / на чеську мову.

Нашим освітнім центром було виконано тисячі офіційних перекладів з / на чеську, українську та російську мову, які було надано відповідним органам і організаціям як Чеської Республіки, так і України.

При подачі офіційних перекладів в Генеральні консульства Чеської Республіки у Львові, Донецьку та в Києві а також до Посольства Чеської Республіки в Києві переклади були прийняті в 100,00% випадків.

Далі переклади йшли з Генеральних консульств і Посольства в Міністерство внутрішніх справ і Міністерство закордонних справ, де також були прийняті в 100,00% випадків. Переклади також були в 100,00% успішно використані у відповідних судах в Чеській Республіці та Україні.

На Україні нашими послугами користуються напр. прокуратура, слідчі органи, митниця та інші органи.

Також виконуємо офіційні переклади документів про вищу освіту - наші переклади дипломів та додатків до них приймають всі вищі навчальні заклади в Чеської Республіці, включаючи Карлов Університет в Празі (особливо дипломи лікарів).

100,00% поданих офіційних перекладів документів про вищу освіту було прийнято вищими школами по всій Чеської Республіці, включаючи Карлов університет, і успішно нострифіковано.

Також виконуємо переклади, необхідні для підтвердження чеських корнів (свідоцтва про шлюб, народження, виписки з реєстрів ...). На підставі наших перекладів десятки етнічних чехів переїхало жити до Чеської Республіки на постійне місце проживання.

Офіційні переклади виконує громадянин Чеської Республіки, який тривалий час проживає в Україні, та 100% володіє чеською, російською та українською мовою.

Якщо Вам необхідно виконати якісні переклади з / на чеську, російську або українську мову, зверніться до нас.

• Пропонуємо вам послуги перекладу високої якості за розумною ціною.

• Переклади виконуємо протягом 4 робочих днів, в разі необхідності і швидше. Завжди намагаємося піти на зустріч нашим клієнтам. Документи надсилайте завчасно (напр. пошта з західної України йде 2 дня).

Переклади документів виконуємо відповідно до чинного законодавства Чеської Республіки та України.

Якісні переклади для нас є стандартом. Гарантуємо Вам, що з нашими перекладами забудете про проблеми з пошуком якісних перекладачів і у Вас буде можливість зосередитися на своєму бізнесі. Віримо в тривалу співпрацю.

Державні органи та організації, з якими співпрацюємо:

Гонорарне консульство Чеської Республіки в Дніпро,

Торгово-промислова палата (Запоріжжя).

Nejlepší reklamou je spokojený zákazník.

Довідка генерального консула Чеської Республіки про те, що Вацлав Якубал здійснював переклади в судах Запорізької області для консульства Чеської Республіки в Україні (натисненням відкрийте обраний документ).
Підтвердження про запись в реєстр офіційних перекладачів Міграційної служби України (аналог чеського реєстру судових перекладачів).
Свідоцтво про те, що ФОП Вацлав Якубал є членом" Запорізької торгово промислової палати і торгово-промислової палати України".
Почесна грамота, яка видана міністром освіти України за високий рівень педагогічної майстерності.
Сертифікат здачі іспиту чеської мови студенткою Вацлава Якубала, рівень B1.
Додаток до сертифікату здачі іспиту чеської мови студенткою Вацлава Якубала, рівень B1.